Diagnostykakomputerowa

Dysponujemy zaawansowanym sprzętem pozwalającym na szczegółową diagnostykę komputerową elektroniki samochodowej w autach wielu różnych marek. Zapraszamy wszystkich kierowców, którzy zauważą błędy sugerowane przez zapalające się kontrolki na desce rozdzielczej.

Dlaczego warto skorzystać z profesjonalnej diagnostyki komputerowej?

Skasowanie błędów sygnalizowanych przez kontrolki nie oznacza naprawy usterki. Kontrolki wskazują jedynie elementy, które należy dokładnie sprawdzić, zweryfikować ich działanie i wpływ na auto.

W naszym serwisie podpinamy samochód pod komputer diagnostyczny, aby wykryć błędy w obrębie elektroniki samochodowej. Następnie analizujemy odczyty, a w razie niejasności poddajemy pojazd dalszej diagnozie. Nigdy nie wymieniamy na szybko elementów wskazanych przez komputer, ponieważ takie rozwiązanie nie zawsze się sprawdza.

Dokładna weryfikacja pozwala nam wymieniać wyłącznie części, które rzeczywiście są zużyte lub uszkodzone. Takie podejście gwarantuje naszym Klientom fachową pomoc, a zarazem nie wiąże się z niepotrzebnymi kosztami wymiany części wskazanych przez komputer niejako na chybił trafił.

Co może grozić, gdy zignorujemy wyświetlane błędy?

Skasowanie błędów i nie podjęcie dalszych działań może doprowadzić do poważnych uszkodzeń auta, których usunięcie będzie czasochłonne i kosztowne. Kontrolki wskazujące usterki w obrębie silnika mają zapobiec jego zatarciu, przegrzaniu i innym uszkodzeniom, które doprowadzą do całkowitego unieruchomienie samochodu oraz konieczności drogiej wymiany całej jednostki.

Natychmiastową wizytę w serwisie zalecamy w przypadku, gdy Twoje auto przejdzie w TRYB SERWISOWY (możliwe będzie wyłącznie bardzo wolne poruszanie się).

Diagnostyka komputerowa w Warszawie – kompleksowa oferta

Wykonujemy odczyty i kasujemy błędy, zajmujemy się ustawianiem inspekcji serwisowej oraz zaawansowanymi naprawami elektromechaniki samochodowej.

Dokonujemy m.in. wymiany:

• świec cewek
• przekaźników przełączników
• pompy paliwowej
• czujników temperatury termostatów, wałka rozrządu oraz wału korbowego
• wentylatorów

Naprawiamy układy ABS oraz sprzężone z nimi elementy. Posiadamy również wiedzę i doświadczenie pozwalające na sprawne naprawy układów airbagów.

Ponadto regenerujemy i naprawiamy:

• rozruszniki
• alternatory
• mechanizmy wycieraczek
• przepustnice

W naszym serwisie Klienci mogą otrzymać pomoc podczas montażu alarmu czujników parkingowych lub haka holowniczego, usterek centralnego zamku, elektrycznych szyb lub innych elementów nowoczesnej elektroniki samochodowej.

Przeglądyokresowe sezonowe

Zapraszamy na przeglądy okresowe samochodów. Zalecamy ich dokonywanie co 15 tys. km lub minimum raz w roku, co pozwoli na bezawaryjną jazdę, ustrzeże auto przed awariami i zapobiegnie nieprzewidzianym sytuacjom na drodze.

Przeglądyaut używanych przed zakupem

Tak ważną decyzję jak decyzja o zakupie auta używanego zalecamy podejmować z daleko idącą rozwagą. Olbrzymia oferta aut używanych na rynku wtórnym to w większości zaniedbane i wyeksploatowane egzemplarze.

Mechanikapojazdowa

Mechanika pojazdowa to nasza specjalizacja, przeglądy okresowe kompleksowe naprawy zawieszeń, układów kierowniczych, wymiany rozrządów i sprzęgieł, naprawy układów hamulcowych, wydechowych i chłodzenia, naprawy głowic i wymiany silników, serwis klimatyzacji i geometria.

Naprawyzawieszenia

Jedną z usług, z których często korzystają Klienci naszego serwisu są naprawy zawieszenia. Zapewniamy szczegółową diagnostykę oraz usunięcie usterek. W ofercie posiadamy wszystkie części potrzebne do napraw elementów zawieszenia w samochodach jeżdżących po polskich drogach.

Wymianyrozrządu

Zajmujemy się diagnostyką i wymianą rozrządów. W codziennej pracy wykorzystujemy ponad 20-letnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej oraz specjalistyczny sprzęt.

Jakie objawy świadczą o uszkodzeniu elementów rozrządu?

Wymianysprzęgieł

Oferujemy kompleksowe przeglądy i wymianę sprzęgieł kół dwumasowych. Dysponujemy niezbędnym sprzętem oraz dużym doświadczeniem serwisowym. Naszym Klientom zapewniamy części (oryginalne i tańsze zamienniki), fachowe doradztwo techniczne i profesjonalną obsługę.

Naprawysilników

Wykonujemy kompleksowe przeglądy silników, dokonujemy wszystkich niezbędnych napraw, a w razie potrzeby regenerujemy lub wymieniamy silnik. Zalecamy zgłoszenie się do serwisu minimum raz w roku oraz restrykcyjne przestrzeganie zaleceń producenta samochodu.

Naprawyukładów kierowniczych

Oferujemy naprawę układów kierowniczych w Warszawie – diagnozujemy uszkodzenia, dobieramy odpowiednie elementy i zajmujemy się ich wymianą.

Ustawieniegeometrii

Geometria kół to jedna z usług naszego serwisu samochodowego w Warszawie. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem komputerowym, który pozwala ustawiać zbieżność kół w samochodach różnych marek (w tym w najnowszych modelach).

Naprawyukładów hamulcowych

W szerokim zakresie usług świadczonych w naszym serwisie samochodowym w Warszawie są przeglądy i naprawy układów hamulcowych. Hamulce i współpracujące z nimi elementy odpowiadają za obniżenie prędkości i bezpieczne zatrzymanie pojazdu, dlatego muszą być w 100% sprawne.

Naprawyukładów chłodzenia

Dokonujemy szczegółowych przeglądów stanu technicznego układów chłodzenia oraz naprawiamy wykryte usterki.

Przeglądynaprawy klimatyzacji

W serwisie wykonujemy przeglądy i naprawy klimatyzacji samochodowej. Zapraszamy minimum raz w roku w celu sprawdzenia poziomu czynnika chłodzącego, weryfikacji wydajności całego systemu oraz ewentualnego usunięcia awarii.

Jak przebiega usługa?

Naprawyukładów wydechowych

Podejmujemy się przeglądów, naprawy i wymiany elementów układów wydechowych w pojazdach różnych marek i modeli samochodów.

Wymianyprzegubów półosi

Weryfikujemy stan przegubów półosi i zajmujemy się ich wymianą. Zalecamy co najmniej raz w roku dokonanie ich przeglądu w warunkach serwisowych.

Prawidłowa eksploatacja przegubów półosi

Diagnostykakomputerowa

Dysponujemy zaawansowanym sprzętem pozwalającym na szczegółową diagnostykę komputerową elektroniki samochodowej w autach wielu różnych marek. Zapraszamy wszystkich kierowców, którzy zauważą błędy sugerowane przez zapalające się kontrolki na desce rozdzielczej.