Naprawysilników

Wykonujemy kompleksowe przeglądy silników, dokonujemy wszystkich niezbędnych napraw, a w razie potrzeby regenerujemy lub wymieniamy silnik. Zalecamy zgłoszenie się do serwisu minimum raz w roku oraz restrykcyjne przestrzeganie zaleceń producenta samochodu.

O usterce silnika najczęściej świadczą:

• problemy z rozruchem pojazdu
• niższa moc i gaśnięcie auta
• wyższe spalanie paliwa
• widoczne wycieki i zabrudzenia
• dymienie z rury wydechowej
• szybkie zmniejszanie się poziomu płynu chłodniczego i oleju
• zapalenie się czerwonej kontrolki oleju

W przypadku poważniejszych uszkodzeń, często w płynie chłodzącym pojawia się olej silnikowy. W ekstremalnej sytuacji dochodzi do przegrzania lub zatarcia silnika. Czasami efektem awarii jest niedogrzany silnik.

Dlaczego warto zadbać o regularne przeglądy silnika?

Zignorowanie objawów mogących świadczyć o awarii poważnie skraca żywotność silnika, może doprowadzić do jego zatarcia i trwałego uszkodzenia, co narazi nas na wysokie koszty związane z wymianą.

Przeglądy i serwis wszystkich elementów silnika to gwarancja dłużej żywotności jednostki oraz bezawaryjnej jazdy.

Jakie usługi wykonujemy?

Serwis samochodowy przy ul. Połczyńskiej 82 w Warszawie zapewnia szczegółowe przeglądy silników w oparciu o specyfikację techniczną poszczególnych marek i modeli. Dokonujemy napraw lub wymiany skrzyń biegów oraz silników.

W ofercie posiadamy wiele części zamiennych, które dobieramy wspólnie z Klientem (oryginalne lub tańsze zamienniki). Nasi pracownicy sprawnie wymieniają między innymi:

• paski i łańcuchy rozrządów
• paski pomocnicze
• uszczelki głowicy i dekla zaworowego
• uszczelnienia skrzyni biegów oraz miski olejowej
• wałki rozrządu
• rozrządy pomp wody
• tłoki pierścieni zaworów
• czujniki wału korbowego
• kolektory

Posiadamy bogate doświadczenie w regeneracji głowic turbosprężarek.

Zauważyłeś problemy mogące świadczyć o uszkodzeniu elementów silnika? Zgłoś się do naszego serwisu, a my zaradzimy każdej awarii.

Przeglądyokresowe sezonowe

Zapraszamy na przeglądy okresowe samochodów. Zalecamy ich dokonywanie co 15 tys. km lub minimum raz w roku, co pozwoli na bezawaryjną jazdę, ustrzeże auto przed awariami i zapobiegnie nieprzewidzianym sytuacjom na drodze.

Przeglądyaut używanych przed zakupem

Tak ważną decyzję jak decyzja o zakupie auta używanego zalecamy podejmować z daleko idącą rozwagą. Olbrzymia oferta aut używanych na rynku wtórnym to w większości zaniedbane i wyeksploatowane egzemplarze.

Mechanikapojazdowa

Mechanika pojazdowa to nasza specjalizacja, przeglądy okresowe kompleksowe naprawy zawieszeń, układów kierowniczych, wymiany rozrządów i sprzęgieł, naprawy układów hamulcowych, wydechowych i chłodzenia, naprawy głowic i wymiany silników, serwis klimatyzacji i geometria.

Naprawyzawieszenia

Jedną z usług, z których często korzystają Klienci naszego serwisu są naprawy zawieszenia. Zapewniamy szczegółową diagnostykę oraz usunięcie usterek. W ofercie posiadamy wszystkie części potrzebne do napraw elementów zawieszenia w samochodach jeżdżących po polskich drogach.

Wymianyrozrządu

Zajmujemy się diagnostyką i wymianą rozrządów. W codziennej pracy wykorzystujemy ponad 20-letnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej oraz specjalistyczny sprzęt.

Jakie objawy świadczą o uszkodzeniu elementów rozrządu?

Wymianysprzęgieł

Oferujemy kompleksowe przeglądy i wymianę sprzęgieł kół dwumasowych. Dysponujemy niezbędnym sprzętem oraz dużym doświadczeniem serwisowym. Naszym Klientom zapewniamy części (oryginalne i tańsze zamienniki), fachowe doradztwo techniczne i profesjonalną obsługę.

Naprawysilników

Wykonujemy kompleksowe przeglądy silników, dokonujemy wszystkich niezbędnych napraw, a w razie potrzeby regenerujemy lub wymieniamy silnik. Zalecamy zgłoszenie się do serwisu minimum raz w roku oraz restrykcyjne przestrzeganie zaleceń producenta samochodu.

Naprawyukładów kierowniczych

Oferujemy naprawę układów kierowniczych w Warszawie – diagnozujemy uszkodzenia, dobieramy odpowiednie elementy i zajmujemy się ich wymianą.

Ustawieniegeometrii

Geometria kół to jedna z usług naszego serwisu samochodowego w Warszawie. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem komputerowym, który pozwala ustawiać zbieżność kół w samochodach różnych marek (w tym w najnowszych modelach).

Naprawyukładów hamulcowych

W szerokim zakresie usług świadczonych w naszym serwisie samochodowym w Warszawie są przeglądy i naprawy układów hamulcowych. Hamulce i współpracujące z nimi elementy odpowiadają za obniżenie prędkości i bezpieczne zatrzymanie pojazdu, dlatego muszą być w 100% sprawne.

Naprawyukładów chłodzenia

Dokonujemy szczegółowych przeglądów stanu technicznego układów chłodzenia oraz naprawiamy wykryte usterki.

Przeglądynaprawy klimatyzacji

W serwisie wykonujemy przeglądy i naprawy klimatyzacji samochodowej. Zapraszamy minimum raz w roku w celu sprawdzenia poziomu czynnika chłodzącego, weryfikacji wydajności całego systemu oraz ewentualnego usunięcia awarii.

Jak przebiega usługa?

Naprawyukładów wydechowych

Podejmujemy się przeglądów, naprawy i wymiany elementów układów wydechowych w pojazdach różnych marek i modeli samochodów.

Wymianyprzegubów półosi

Weryfikujemy stan przegubów półosi i zajmujemy się ich wymianą. Zalecamy co najmniej raz w roku dokonanie ich przeglądu w warunkach serwisowych.

Prawidłowa eksploatacja przegubów półosi

Diagnostykakomputerowa

Dysponujemy zaawansowanym sprzętem pozwalającym na szczegółową diagnostykę komputerową elektroniki samochodowej w autach wielu różnych marek. Zapraszamy wszystkich kierowców, którzy zauważą błędy sugerowane przez zapalające się kontrolki na desce rozdzielczej.