Naprawyukładów kierowniczych

Oferujemy naprawę układów kierowniczych w Warszawie – diagnozujemy uszkodzenia, dobieramy odpowiednie elementy i zajmujemy się ich wymianą. Naszym wyróżnikiem jest dostęp do najwyższej jakości części oraz doświadczony zespół, który posiada fachową wiedzę i w 100% angażuje się w obsługę każdego Klienta.

Kiedy zgłosić się do serwisu?

Wykonywanie przeglądów układu kierowniczego zalecamy minimum raz w roku (najwygodniej weryfikację zaplanować przy okazji przeglądu okresowego).

Do naszego serwisu zapraszamy także wtedy, gdy zauważysz jeden z poniższych symptomów:

• pogorszenie sterowności auta
• trudności w prowadzeniu
• niższa przyczepność kół
• hałasy dobiegające z okolic układu kierowniczego

Czym grożą usterki układu kierowniczego?

Zauważyłeś drobny problem z przyczepnością kół do podłoża lub sterowność Twojego auta nieco się pogorszyła, ale wydaje Ci się, że pojazdem możesz spokojnie jeździć? Układ kierowniczy to jeden z najważniejszych elementów samochodu, ponieważ w dużej mierze to właśnie on odpowiada za bezpieczeństwo na drodze. Jego bieżąca obsługa pozwoli Ci poczuć się pewnie za kierownicą i właściwie reagować w różnych sytuacjach, do których dochodzi w czasie podróży. Uszkodzenia w obrębie tego układu mogą doprowadzić nawet do całkowitego unieruchomienia auta, mniej lub bardziej poważnych stłuczek z innymi uczestnikami ruchu lub wypadnięcia z toru jazdy i niebezpiecznego wypadku.

Zignorowanie problemów z przegubami, końcówkami drążków kierownicy, zwrotnicami i innymi częściami układu kierowniczego prowadzi również do poważniejszych uszkodzeń współpracujących z nimi elementów, co wiążę się z koniecznością o wiele droższych napraw.

Regularne przeglądy i usuwanie usterek polepszą sterowność auta, ułatwią Ci jego prowadzenie i zagwarantują najwyższy komfort w czasie podróży.

Jakich prac dokonujemy w naszym serwisie?

W serwisie dokonujemy wymiany wszystkich elementów układu kierowniczego. Diagnozujemy zużyte drążki i końcówki drążków kierowniczych, przeguby i zwrotnice oraz zajmujemy się ich wymianą (posiadamy własną bazę sprawdzonych części oryginalnych i zamienników). Nasi serwisanci zajmują się także regeneracją lub wymianą pomp wspomagania oraz maglownic.

Po wykonaniu prac, ustawiamy geometrię kół, aby zagwarantować naszym Klientom najwyższe bezpieczeństwo na drodze.

Przeglądyokresowe sezonowe

Zapraszamy na przeglądy okresowe samochodów. Zalecamy ich dokonywanie co 15 tys. km lub minimum raz w roku, co pozwoli na bezawaryjną jazdę, ustrzeże auto przed awariami i zapobiegnie nieprzewidzianym sytuacjom na drodze.

Przeglądyaut używanych przed zakupem

Tak ważną decyzję jak decyzja o zakupie auta używanego zalecamy podejmować z daleko idącą rozwagą. Olbrzymia oferta aut używanych na rynku wtórnym to w większości zaniedbane i wyeksploatowane egzemplarze.

Mechanikapojazdowa

Mechanika pojazdowa to nasza specjalizacja, przeglądy okresowe kompleksowe naprawy zawieszeń, układów kierowniczych, wymiany rozrządów i sprzęgieł, naprawy układów hamulcowych, wydechowych i chłodzenia, naprawy głowic i wymiany silników, serwis klimatyzacji i geometria.

Naprawyzawieszenia

Jedną z usług, z których często korzystają Klienci naszego serwisu są naprawy zawieszenia. Zapewniamy szczegółową diagnostykę oraz usunięcie usterek. W ofercie posiadamy wszystkie części potrzebne do napraw elementów zawieszenia w samochodach jeżdżących po polskich drogach.

Wymianyrozrządu

Zajmujemy się diagnostyką i wymianą rozrządów. W codziennej pracy wykorzystujemy ponad 20-letnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej oraz specjalistyczny sprzęt.

Jakie objawy świadczą o uszkodzeniu elementów rozrządu?

Wymianysprzęgieł

Oferujemy kompleksowe przeglądy i wymianę sprzęgieł kół dwumasowych. Dysponujemy niezbędnym sprzętem oraz dużym doświadczeniem serwisowym. Naszym Klientom zapewniamy części (oryginalne i tańsze zamienniki), fachowe doradztwo techniczne i profesjonalną obsługę.

Naprawysilników

Wykonujemy kompleksowe przeglądy silników, dokonujemy wszystkich niezbędnych napraw, a w razie potrzeby regenerujemy lub wymieniamy silnik. Zalecamy zgłoszenie się do serwisu minimum raz w roku oraz restrykcyjne przestrzeganie zaleceń producenta samochodu.

Naprawyukładów kierowniczych

Oferujemy naprawę układów kierowniczych w Warszawie – diagnozujemy uszkodzenia, dobieramy odpowiednie elementy i zajmujemy się ich wymianą.

Ustawieniegeometrii

Geometria kół to jedna z usług naszego serwisu samochodowego w Warszawie. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem komputerowym, który pozwala ustawiać zbieżność kół w samochodach różnych marek (w tym w najnowszych modelach).

Naprawyukładów hamulcowych

W szerokim zakresie usług świadczonych w naszym serwisie samochodowym w Warszawie są przeglądy i naprawy układów hamulcowych. Hamulce i współpracujące z nimi elementy odpowiadają za obniżenie prędkości i bezpieczne zatrzymanie pojazdu, dlatego muszą być w 100% sprawne.

Naprawyukładów chłodzenia

Dokonujemy szczegółowych przeglądów stanu technicznego układów chłodzenia oraz naprawiamy wykryte usterki.

Przeglądynaprawy klimatyzacji

W serwisie wykonujemy przeglądy i naprawy klimatyzacji samochodowej. Zapraszamy minimum raz w roku w celu sprawdzenia poziomu czynnika chłodzącego, weryfikacji wydajności całego systemu oraz ewentualnego usunięcia awarii.

Jak przebiega usługa?

Naprawyukładów wydechowych

Podejmujemy się przeglądów, naprawy i wymiany elementów układów wydechowych w pojazdach różnych marek i modeli samochodów.

Wymianyprzegubów półosi

Weryfikujemy stan przegubów półosi i zajmujemy się ich wymianą. Zalecamy co najmniej raz w roku dokonanie ich przeglądu w warunkach serwisowych.

Prawidłowa eksploatacja przegubów półosi

Diagnostykakomputerowa

Dysponujemy zaawansowanym sprzętem pozwalającym na szczegółową diagnostykę komputerową elektroniki samochodowej w autach wielu różnych marek. Zapraszamy wszystkich kierowców, którzy zauważą błędy sugerowane przez zapalające się kontrolki na desce rozdzielczej.