Naprawyzawieszenia

Jedną z usług, z których często korzystają Klienci naszego serwisu są naprawy zawieszenia. Zapewniamy szczegółową diagnostykę oraz usunięcie usterek. W ofercie posiadamy wszystkie części potrzebne do napraw elementów zawieszenia w samochodach jeżdżących po polskich drogach.

Jak ustalić problem z zawieszeniem?

Idealnie jest co najmniej raz do roku wykonać kompleksowy przegląd zawieszenia samochodowego w warunkach serwisowych (np. podczas okresowego przeglądu technicznego). Nie zawsze jednak gwarantuje to pełną bezawaryjność, ponieważ auta są wykorzystywane w różnych warunkach, a sposób eksploatacji ma duży wpływ na zużycie poszczególnych części.

O problemach z zawieszeniem świadczy przede wszystkim:

• pogorszenie sterowności
• utrudnione prowadzenie samochodu
• niższa przyczepność kół
• hałasy wydobywające się z zawieszenia

Dlaczego warto zadbać o naprawy zawieszenia?

Zawieszenie ma bardzo duży wpływ na komfort jazdy. To ono amortyzuje wstrząsy na nierównej nawierzchni, dlatego poruszanie się z uszkodzonym zawieszeniem bywa bardzo niewygodne zarówno dla kierowcy, jak i pasażerów. Warto pamiętać, że zawieszenie chroni pojazd przed zużyciem spowodowanym przez wstrząsy, dlatego bagatelizowanie usterek może doprowadzić do szybkiego zużycia innych elementów współpracujących z zawieszeniem, co będzie wymagać kosztownych napraw.

Wszelkie uszkodzenia utrudniają prowadzenie auta, wymagają od kierowcy większego skupienia, aby utrzymać panowanie nad kierownicą. Pogorszenie przyczepności kół do nawierzchni jest bardzo niebezpieczne, ponieważ auto może wpaść w poślizg – problem ten powstaje nie tylko zimą, ale także przy śliskiej nawierzchni po deszczu lub w czasie mgły.

Jakie czynności wykonujemy w ramach świadczonych usług?

Serwis samochodowy w Warszawie zapewnia kompleksową pomoc przy problemach z zawieszeniem samochodowym. Nasi mechanicy dokładnie zdiagnozują przyczyny nieprawidłowości i zajmą się naprawą usterki. Bogaty zasób części pozwala nam szybko i sprawnie usunąć nieprawidłowości. Klient może zdecydować się na elementy oryginalne lub tańsze zamienniki – zawsze w przystępny sposób objaśniamy plusy i minusy poszczególnych rozwiązań.

Dokonujemy wymiany:

• wahaczy, tulei i sworzni wahaczy
• drążków i łączników stabilizatora
• drążków kierownicy (lub jedynie ich zużytych końcówek)
• sprężyn w amortyzatorach
• piast i łożysk
• gum stabilizatorów
• gumowych osłon przegubów

Podejmujemy się regeneracji i wymiany maglownic. W niektórych przypadkach, po dokonaniu napraw, zalecamy wykonanie ustawień geometrii kół.

Masz problem z zawieszeniem? Odwiedź nasz serwis i skorzystaj z fachowej pomocy.

Przeglądyokresowe sezonowe

Zapraszamy na przeglądy okresowe samochodów. Zalecamy ich dokonywanie co 15 tys. km lub minimum raz w roku, co pozwoli na bezawaryjną jazdę, ustrzeże auto przed awariami i zapobiegnie nieprzewidzianym sytuacjom na drodze.

Przeglądyaut używanych przed zakupem

Tak ważną decyzję jak decyzja o zakupie auta używanego zalecamy podejmować z daleko idącą rozwagą. Olbrzymia oferta aut używanych na rynku wtórnym to w większości zaniedbane i wyeksploatowane egzemplarze.

Mechanikapojazdowa

Mechanika pojazdowa to nasza specjalizacja, przeglądy okresowe kompleksowe naprawy zawieszeń, układów kierowniczych, wymiany rozrządów i sprzęgieł, naprawy układów hamulcowych, wydechowych i chłodzenia, naprawy głowic i wymiany silników, serwis klimatyzacji i geometria.

Naprawyzawieszenia

Jedną z usług, z których często korzystają Klienci naszego serwisu są naprawy zawieszenia. Zapewniamy szczegółową diagnostykę oraz usunięcie usterek. W ofercie posiadamy wszystkie części potrzebne do napraw elementów zawieszenia w samochodach jeżdżących po polskich drogach.

Wymianyrozrządu

Zajmujemy się diagnostyką i wymianą rozrządów. W codziennej pracy wykorzystujemy ponad 20-letnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej oraz specjalistyczny sprzęt.

Jakie objawy świadczą o uszkodzeniu elementów rozrządu?

Wymianysprzęgieł

Oferujemy kompleksowe przeglądy i wymianę sprzęgieł kół dwumasowych. Dysponujemy niezbędnym sprzętem oraz dużym doświadczeniem serwisowym. Naszym Klientom zapewniamy części (oryginalne i tańsze zamienniki), fachowe doradztwo techniczne i profesjonalną obsługę.

Naprawysilników

Wykonujemy kompleksowe przeglądy silników, dokonujemy wszystkich niezbędnych napraw, a w razie potrzeby regenerujemy lub wymieniamy silnik. Zalecamy zgłoszenie się do serwisu minimum raz w roku oraz restrykcyjne przestrzeganie zaleceń producenta samochodu.

Naprawyukładów kierowniczych

Oferujemy naprawę układów kierowniczych w Warszawie – diagnozujemy uszkodzenia, dobieramy odpowiednie elementy i zajmujemy się ich wymianą.

Ustawieniegeometrii

Geometria kół to jedna z usług naszego serwisu samochodowego w Warszawie. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem komputerowym, który pozwala ustawiać zbieżność kół w samochodach różnych marek (w tym w najnowszych modelach).

Naprawyukładów hamulcowych

W szerokim zakresie usług świadczonych w naszym serwisie samochodowym w Warszawie są przeglądy i naprawy układów hamulcowych. Hamulce i współpracujące z nimi elementy odpowiadają za obniżenie prędkości i bezpieczne zatrzymanie pojazdu, dlatego muszą być w 100% sprawne.

Naprawyukładów chłodzenia

Dokonujemy szczegółowych przeglądów stanu technicznego układów chłodzenia oraz naprawiamy wykryte usterki.

Przeglądynaprawy klimatyzacji

W serwisie wykonujemy przeglądy i naprawy klimatyzacji samochodowej. Zapraszamy minimum raz w roku w celu sprawdzenia poziomu czynnika chłodzącego, weryfikacji wydajności całego systemu oraz ewentualnego usunięcia awarii.

Jak przebiega usługa?

Naprawyukładów wydechowych

Podejmujemy się przeglądów, naprawy i wymiany elementów układów wydechowych w pojazdach różnych marek i modeli samochodów.

Wymianyprzegubów półosi

Weryfikujemy stan przegubów półosi i zajmujemy się ich wymianą. Zalecamy co najmniej raz w roku dokonanie ich przeglądu w warunkach serwisowych.

Prawidłowa eksploatacja przegubów półosi

Diagnostykakomputerowa

Dysponujemy zaawansowanym sprzętem pozwalającym na szczegółową diagnostykę komputerową elektroniki samochodowej w autach wielu różnych marek. Zapraszamy wszystkich kierowców, którzy zauważą błędy sugerowane przez zapalające się kontrolki na desce rozdzielczej.