Przeglądyokresowe sezonowe

Zapraszamy na przeglądy okresowe samochodów. Zalecamy ich dokonywanie co 15 tys. km lub minimum raz w roku, co pozwoli na bezawaryjną jazdę, ustrzeże auto przed awariami i zapobiegnie nieprzewidzianym sytuacjom na drodze.

W naszym serwisie w Warszawie stosujemy karty przeglądowe, w których podane zostały wymogi producenta auta, a dokonane czynności rejestrujemy w książce serwisowej dostarczonej przez Klienta. Dane trafiają także do naszego programu serwisowego, dlatego przy następnej wizycie jesteśmy w stanie błyskawicznie odtworzyć historię napraw.

Sprawnie sprawdzamy poziom wszystkich płynów eksploatacyjnych, dokonujemy ich uzupełnienia lub wymiany oraz weryfikujemy stan filtrów. Wymieniamy:

• olej silnikowy
• filtry paliwa i oleju
• filtry powietrza
• filtry kabiny
• olej w mostach napędowych
• płyn hamulcowy
• płyn chłodniczy
• olej w skrzyniach biegów (manualne, automatyczne)

Dokonujemy także wymian żarówek, pasków pomocniczych, świec (żarowe, zapłonowe) i ogumienia.
Czynności przeglądowe zawsze dobieramy biorąc pod uwagę wiek pojazdu, specyficzne cechy danego modelu oraz przebieg auta.

Najlepsze części oryginalne i tańsze zamienniki

W stałej ofercie posiadamy szeroki wybór części zamiennych pochodzących od sprawdzonych producentów. Zawsze staramy się dopasować do potrzeb naszego Klienta, dlatego doświadczeni pracownicy pomagają dobrać części zamienne łączące trwałość z przystępną ceną. W starszych samochodach często proponujemy regenerację elementów lub dobieramy tańsze zamienniki, aby koszty naprawy zbyt nie obciążyły budżetu Klienta.

Dlaczego warto wykonywać regularne przeglądy?

Regularne przeglądy okresowe gwarantują:

• sprawność auta i bezpieczeństwo na drodze
• brak poważnych i kosztownych awarii
• obniżenie kosztów napraw
• wyższą cenę w momencie sprzedaży pojazdu

Skorzystaj z naszej oferty przeglądów okresowych – zapewniamy elastyczne podejście do Klienta i w pełni profesjonalną obsługę.

Przeglądyokresowe sezonowe

Zapraszamy na przeglądy okresowe samochodów. Zalecamy ich dokonywanie co 15 tys. km lub minimum raz w roku, co pozwoli na bezawaryjną jazdę, ustrzeże auto przed awariami i zapobiegnie nieprzewidzianym sytuacjom na drodze.

Przeglądyaut używanych przed zakupem

Tak ważną decyzję jak decyzja o zakupie auta używanego zalecamy podejmować z daleko idącą rozwagą. Olbrzymia oferta aut używanych na rynku wtórnym to w większości zaniedbane i wyeksploatowane egzemplarze.

Mechanikapojazdowa

Mechanika pojazdowa to nasza specjalizacja, przeglądy okresowe kompleksowe naprawy zawieszeń, układów kierowniczych, wymiany rozrządów i sprzęgieł, naprawy układów hamulcowych, wydechowych i chłodzenia, naprawy głowic i wymiany silników, serwis klimatyzacji i geometria.

Naprawyzawieszenia

Jedną z usług, z których często korzystają Klienci naszego serwisu są naprawy zawieszenia. Zapewniamy szczegółową diagnostykę oraz usunięcie usterek. W ofercie posiadamy wszystkie części potrzebne do napraw elementów zawieszenia w samochodach jeżdżących po polskich drogach.

Wymianyrozrządu

Zajmujemy się diagnostyką i wymianą rozrządów. W codziennej pracy wykorzystujemy ponad 20-letnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej oraz specjalistyczny sprzęt.

Jakie objawy świadczą o uszkodzeniu elementów rozrządu?

Wymianysprzęgieł

Oferujemy kompleksowe przeglądy i wymianę sprzęgieł kół dwumasowych. Dysponujemy niezbędnym sprzętem oraz dużym doświadczeniem serwisowym. Naszym Klientom zapewniamy części (oryginalne i tańsze zamienniki), fachowe doradztwo techniczne i profesjonalną obsługę.

Naprawysilników

Wykonujemy kompleksowe przeglądy silników, dokonujemy wszystkich niezbędnych napraw, a w razie potrzeby regenerujemy lub wymieniamy silnik. Zalecamy zgłoszenie się do serwisu minimum raz w roku oraz restrykcyjne przestrzeganie zaleceń producenta samochodu.

Naprawyukładów kierowniczych

Oferujemy naprawę układów kierowniczych w Warszawie – diagnozujemy uszkodzenia, dobieramy odpowiednie elementy i zajmujemy się ich wymianą.

Ustawieniegeometrii

Geometria kół to jedna z usług naszego serwisu samochodowego w Warszawie. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem komputerowym, który pozwala ustawiać zbieżność kół w samochodach różnych marek (w tym w najnowszych modelach).

Naprawyukładów hamulcowych

W szerokim zakresie usług świadczonych w naszym serwisie samochodowym w Warszawie są przeglądy i naprawy układów hamulcowych. Hamulce i współpracujące z nimi elementy odpowiadają za obniżenie prędkości i bezpieczne zatrzymanie pojazdu, dlatego muszą być w 100% sprawne.

Naprawyukładów chłodzenia

Dokonujemy szczegółowych przeglądów stanu technicznego układów chłodzenia oraz naprawiamy wykryte usterki.

Przeglądynaprawy klimatyzacji

W serwisie wykonujemy przeglądy i naprawy klimatyzacji samochodowej. Zapraszamy minimum raz w roku w celu sprawdzenia poziomu czynnika chłodzącego, weryfikacji wydajności całego systemu oraz ewentualnego usunięcia awarii.

Jak przebiega usługa?

Naprawyukładów wydechowych

Podejmujemy się przeglądów, naprawy i wymiany elementów układów wydechowych w pojazdach różnych marek i modeli samochodów.

Wymianyprzegubów półosi

Weryfikujemy stan przegubów półosi i zajmujemy się ich wymianą. Zalecamy co najmniej raz w roku dokonanie ich przeglądu w warunkach serwisowych.

Prawidłowa eksploatacja przegubów półosi

Diagnostykakomputerowa

Dysponujemy zaawansowanym sprzętem pozwalającym na szczegółową diagnostykę komputerową elektroniki samochodowej w autach wielu różnych marek. Zapraszamy wszystkich kierowców, którzy zauważą błędy sugerowane przez zapalające się kontrolki na desce rozdzielczej.