Serwis- Audi

Samochód audi

Audi to synonim elegancji i niemieckiej solidności. Historia koncernu z siedzibą główną w Bawarii (Ingolstadt) sięga 1909 roku. Samochody tej marki cieszą się dużym zainteresowaniem na całym świecie ze względu na połączenie komfortu z dynamizmem jazdy.

Zawsze słuchamy naszych Klientów

Marka Audi jest dziełem Augusta Horcha, a sama nazwa powstała, dzięki transkrypcji łacińskiej wersji jego nazwiska, oznaczającej „SŁUCHAJ”. Nasz niezależny serwis Audi w Warszawie kieruje się tym mottem wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów.

Nie tylko szybko dokonujemy przeglądów, diagnozujemy oraz usuwamy usterki, ale i rozwiążemy każdy problem z Twoim autem doradzając rozwiązania, które pozwolą Ci cieszyć się bezproblemową, komfortową jazdą.

Kompleksowe usługi serwisowe, wysokiej klasy części

Gwarantujemy kompleksowe usługi serwisowe dla samochodów Audi. Nasi pracownicy doskonale znają budowę pojazdów tej marki, posiadają doświadczenie w ich przeglądach i naprawie, co pozwala nam na sprawną obsługę Klientów.

Nasz niezależny serwis zapewnia precyzyjne naprawy Audi w Warszawie. Wykonujemy przeglądy okresowe. Zapraszamy również osoby planujące zakup używanego samochodu, które chcą sprawdzić jego stan techniczny – zapewniamy kompleksowy przegląd i wykrycie każdej wady skrupulatnie zakamuflowanej przez sprytnego sprzedawcę.

Częstą usługą wybieraną przez Klientów naszej firmy są naprawy zawieszenia, wymiany rozrządu oraz sprzęgła. Dokonujemy również kompleksowych napraw silników i głowic, wymieniamy półosie i przeguby oraz diagnozujemy i usuwamy usterki układu kierowniczego. Jedną ze specjalności zakładu stanowią wymiany rozrządu w modelu Audi 3.0 V6 TDI 4.2.

Nasi serwisanci posiadają dostęp do nowoczesnego sprzętu diagnostycznego oraz fachową wiedzę .

Jakie auta serwisujemy?

Szybko i precyzyjnie usuwamy usterki we wszystkich modelach aut tego znanego niemieckiego producenta. Serwisujemy szeroką gamę modeli Audi:

• A1, A2, A3, A4
• A5, A6, A7, A8
• Modele Sportowe serii S
• Modele typu SUV
• Audi TT

Przyjedź i przekonaj się, że poziom obsługi w naszym serwisie utrzymany jest na najwyższym poziomie.

Przeglądyokresowe sezonowe

Zapraszamy na przeglądy okresowe samochodów. Zalecamy ich dokonywanie co 15 tys. km lub minimum raz w roku, co pozwoli na bezawaryjną jazdę, ustrzeże auto przed awariami i zapobiegnie nieprzewidzianym sytuacjom na drodze.

Przeglądyaut używanych przed zakupem

Tak ważną decyzję jak decyzja o zakupie auta używanego zalecamy podejmować z daleko idącą rozwagą. Olbrzymia oferta aut używanych na rynku wtórnym to w większości zaniedbane i wyeksploatowane egzemplarze.

Mechanikapojazdowa

Mechanika pojazdowa to nasza specjalizacja, przeglądy okresowe kompleksowe naprawy zawieszeń, układów kierowniczych, wymiany rozrządów i sprzęgieł, naprawy układów hamulcowych, wydechowych i chłodzenia, naprawy głowic i wymiany silników, serwis klimatyzacji i geometria.

Naprawyzawieszenia

Jedną z usług, z których często korzystają Klienci naszego serwisu są naprawy zawieszenia. Zapewniamy szczegółową diagnostykę oraz usunięcie usterek. W ofercie posiadamy wszystkie części potrzebne do napraw elementów zawieszenia w samochodach jeżdżących po polskich drogach.

Wymianyrozrządu

Zajmujemy się diagnostyką i wymianą rozrządów. W codziennej pracy wykorzystujemy ponad 20-letnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej oraz specjalistyczny sprzęt.

Jakie objawy świadczą o uszkodzeniu elementów rozrządu?

Wymianysprzęgieł

Oferujemy kompleksowe przeglądy i wymianę sprzęgieł kół dwumasowych. Dysponujemy niezbędnym sprzętem oraz dużym doświadczeniem serwisowym. Naszym Klientom zapewniamy części (oryginalne i tańsze zamienniki), fachowe doradztwo techniczne i profesjonalną obsługę.

Naprawysilników

Wykonujemy kompleksowe przeglądy silników, dokonujemy wszystkich niezbędnych napraw, a w razie potrzeby regenerujemy lub wymieniamy silnik. Zalecamy zgłoszenie się do serwisu minimum raz w roku oraz restrykcyjne przestrzeganie zaleceń producenta samochodu.

Naprawyukładów kierowniczych

Oferujemy naprawę układów kierowniczych w Warszawie – diagnozujemy uszkodzenia, dobieramy odpowiednie elementy i zajmujemy się ich wymianą.

Ustawieniegeometrii

Geometria kół to jedna z usług naszego serwisu samochodowego w Warszawie. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem komputerowym, który pozwala ustawiać zbieżność kół w samochodach różnych marek (w tym w najnowszych modelach).

Naprawyukładów hamulcowych

W szerokim zakresie usług świadczonych w naszym serwisie samochodowym w Warszawie są przeglądy i naprawy układów hamulcowych. Hamulce i współpracujące z nimi elementy odpowiadają za obniżenie prędkości i bezpieczne zatrzymanie pojazdu, dlatego muszą być w 100% sprawne.

Naprawyukładów chłodzenia

Dokonujemy szczegółowych przeglądów stanu technicznego układów chłodzenia oraz naprawiamy wykryte usterki.

Przeglądynaprawy klimatyzacji

W serwisie wykonujemy przeglądy i naprawy klimatyzacji samochodowej. Zapraszamy minimum raz w roku w celu sprawdzenia poziomu czynnika chłodzącego, weryfikacji wydajności całego systemu oraz ewentualnego usunięcia awarii.

Jak przebiega usługa?

Naprawyukładów wydechowych

Podejmujemy się przeglądów, naprawy i wymiany elementów układów wydechowych w pojazdach różnych marek i modeli samochodów.

Wymianyprzegubów półosi

Weryfikujemy stan przegubów półosi i zajmujemy się ich wymianą. Zalecamy co najmniej raz w roku dokonanie ich przeglądu w warunkach serwisowych.

Prawidłowa eksploatacja przegubów półosi

Diagnostykakomputerowa

Dysponujemy zaawansowanym sprzętem pozwalającym na szczegółową diagnostykę komputerową elektroniki samochodowej w autach wielu różnych marek. Zapraszamy wszystkich kierowców, którzy zauważą błędy sugerowane przez zapalające się kontrolki na desce rozdzielczej.