Serwis- Seat

samochód Seat

Seat to hiszpańska marka samochodów, której historia sięga 1950 roku. Od roku 2002 przedsiębiorstwo wchodzi w skład koncernu Volkswagen AG.

Najpopularniejsze Seaty na polskich drogach

Seat wśród polskich kierowców najczęściej kojarzony jest z Ibizą – ekonomicznym modelem klasy B (wersja hatchback) produkowanym od 1984 roku. 31 stycznia 2017 na zadebiutowała piąta generacja Ibizy.

Dużym zainteresowaniem cieszą się Seaty Leon – auta kompaktowe produkowane od 1999 roku (najnowsza generacja tego modelu oznaczona jest cyfrą III). Na drogach można spotkać również wiele Seatów Toledo (klasa kompaktowa).

Nieco mniej popularne w naszym kraju pozostają miejskie modele Mii, kompaktowe crossovery Ateca produkowane od 2016 roku oraz eleganckie VAN-y Alhambra, które na rynku zadebiutowały już w 1996 roku (od 2010 produkowana jest II generacja).

Serwis który posiadał wieloletnią autoryzacją Seata

Nasz niezależny serwis samochodów Grupy VW posiadał wieloletnią autoryzację Seata. Dysponujemy rozbudowanym zapleczem techniczno-serwisowym, które pozwala nam bardzo sprawnie obsługiwać Klientów jeżdżących różnymi modelami aut tego hiszpańskiego producenta.

Komputery diagnostyczne, przyrządy do pomiarów i specjalistyczne narzędzia serwisowe stanowią naszą bazę. O bardzo konkurencyjnym charakterze usług naszego serwisu Seata w Warszawie przesądza bogate doświadczenie i starannie wyselekcjonowany zespół śledzący najnowsze technologie. Jesteśmy w stanie szybko wykryć i usunąć usterkę także w najnowszych modelach i generacjach Seata. Posiadamy dostęp do wszystkich części.

Priorytetem jest dla nas zadowolenie Klientów ze świadczonych usług, dlatego zawsze wspólnie z nimi dokładnie analizujemy, czy wymiana wymaga doboru droższych części oryginalnych, czy tańsze zamienniki równie dobrze mogą spełnić swoją rolę.

Jakich napraw dokonujemy?

Przeprowadzamy przeglądy okresowe wszystkich modeli Seatów.
Specjalnie dla osób planujących zakup używanego auta tego producenta, przygotowaliśmy pakiet przeglądów samochodów używanych. Przyjedź do naszego serwisu, a gwarantujemy, że unikniesz wpadki związanej z ukrytymi wadami, za które niepotrzebnie musiałbyś zapłacić sprzedawcy – nasi serwisanci czujnym okiem wykryją nawet najlepiej zakamuflowane usterki, uszkodzenia oraz drobne niedociągnięcia.

Dokonujemy kompleksowych napraw układów zawieszenia i układów kierowniczych, posiadamy duże doświadczenie w wymianie rozrządów, wymianach sprzęgieł oraz naprawach silników w Seatach. W naszym cenniku nie zabrakło również wymian przegubów i półosi, geometrii kół, serwisu klimatyzacji oraz całościowych usług obejmujących różne czynności z zakresu mechaniki pojazdowej.

Naprawy Seata w Warszawie – oddaj swoje auto w ręce najlepszych fachowców.

Przeglądyokresowe sezonowe

Zapraszamy na przeglądy okresowe samochodów. Zalecamy ich dokonywanie co 15 tys. km lub minimum raz w roku, co pozwoli na bezawaryjną jazdę, ustrzeże auto przed awariami i zapobiegnie nieprzewidzianym sytuacjom na drodze.

Przeglądyaut używanych przed zakupem

Tak ważną decyzję jak decyzja o zakupie auta używanego zalecamy podejmować z daleko idącą rozwagą. Olbrzymia oferta aut używanych na rynku wtórnym to w większości zaniedbane i wyeksploatowane egzemplarze.

Mechanikapojazdowa

Mechanika pojazdowa to nasza specjalizacja, przeglądy okresowe kompleksowe naprawy zawieszeń, układów kierowniczych, wymiany rozrządów i sprzęgieł, naprawy układów hamulcowych, wydechowych i chłodzenia, naprawy głowic i wymiany silników, serwis klimatyzacji i geometria.

Naprawyzawieszenia

Jedną z usług, z których często korzystają Klienci naszego serwisu są naprawy zawieszenia. Zapewniamy szczegółową diagnostykę oraz usunięcie usterek. W ofercie posiadamy wszystkie części potrzebne do napraw elementów zawieszenia w samochodach jeżdżących po polskich drogach.

Wymianyrozrządu

Zajmujemy się diagnostyką i wymianą rozrządów. W codziennej pracy wykorzystujemy ponad 20-letnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej oraz specjalistyczny sprzęt.

Jakie objawy świadczą o uszkodzeniu elementów rozrządu?

Wymianysprzęgieł

Oferujemy kompleksowe przeglądy i wymianę sprzęgieł kół dwumasowych. Dysponujemy niezbędnym sprzętem oraz dużym doświadczeniem serwisowym. Naszym Klientom zapewniamy części (oryginalne i tańsze zamienniki), fachowe doradztwo techniczne i profesjonalną obsługę.

Naprawysilników

Wykonujemy kompleksowe przeglądy silników, dokonujemy wszystkich niezbędnych napraw, a w razie potrzeby regenerujemy lub wymieniamy silnik. Zalecamy zgłoszenie się do serwisu minimum raz w roku oraz restrykcyjne przestrzeganie zaleceń producenta samochodu.

Naprawyukładów kierowniczych

Oferujemy naprawę układów kierowniczych w Warszawie – diagnozujemy uszkodzenia, dobieramy odpowiednie elementy i zajmujemy się ich wymianą.

Ustawieniegeometrii

Geometria kół to jedna z usług naszego serwisu samochodowego w Warszawie. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem komputerowym, który pozwala ustawiać zbieżność kół w samochodach różnych marek (w tym w najnowszych modelach).

Naprawyukładów hamulcowych

W szerokim zakresie usług świadczonych w naszym serwisie samochodowym w Warszawie są przeglądy i naprawy układów hamulcowych. Hamulce i współpracujące z nimi elementy odpowiadają za obniżenie prędkości i bezpieczne zatrzymanie pojazdu, dlatego muszą być w 100% sprawne.

Naprawyukładów chłodzenia

Dokonujemy szczegółowych przeglądów stanu technicznego układów chłodzenia oraz naprawiamy wykryte usterki.

Przeglądynaprawy klimatyzacji

W serwisie wykonujemy przeglądy i naprawy klimatyzacji samochodowej. Zapraszamy minimum raz w roku w celu sprawdzenia poziomu czynnika chłodzącego, weryfikacji wydajności całego systemu oraz ewentualnego usunięcia awarii.

Jak przebiega usługa?

Naprawyukładów wydechowych

Podejmujemy się przeglądów, naprawy i wymiany elementów układów wydechowych w pojazdach różnych marek i modeli samochodów.

Wymianyprzegubów półosi

Weryfikujemy stan przegubów półosi i zajmujemy się ich wymianą. Zalecamy co najmniej raz w roku dokonanie ich przeglądu w warunkach serwisowych.

Prawidłowa eksploatacja przegubów półosi

Diagnostykakomputerowa

Dysponujemy zaawansowanym sprzętem pozwalającym na szczegółową diagnostykę komputerową elektroniki samochodowej w autach wielu różnych marek. Zapraszamy wszystkich kierowców, którzy zauważą błędy sugerowane przez zapalające się kontrolki na desce rozdzielczej.