Serwis- Skoda

samochód Skoda

Skoda to czeska marka samochodowa, której historia sięga 1895 roku. W ofercie Skody dostępne są auta różnych klas. Przedsiębiorstwo wchodzi w skład Grupy VW.

Skoda – sprawdzone auta osobowe różnych klas

Obecnie w Polsce najpopularniejszy jest model Fabia – auto klasy średniej produkowane od 1999 roku (najnowsza generacja oznaczona jest cyfrą III). Po polskich drogach porusza się także wiele Octavii (kompakt produkowany od 1996 roku, w 2013 roku zadebiutowała III generacja samochodu).

Skody Rapid, łączące cechy zwrotnych aut miejskich z komfortem pojazdów klasy kompaktowej, cieszą się dużym zainteresowaniem osób poszukujących ekonomicznego i wygodnego samochodu, a niewielkie Skody Citigo (produkowane od 2011 roku) doskonale radzą sobie na zakorkowanych ulicach.

Nowością jest Skoda Karoq – auto typu crossover klasy kompakt, które zadebiutowało 18 maja 2017 roku w Sztokholmie.

Przyjedź, a my zatroszczymy się o Twoje auto

Samochody tego znanego czeskiego producenta słyną z wysokiej jakości wykonania i niskiej awaryjności, ale, jak każde auto, wymagają odpowiedniej eksploatacji oraz regularnych przeglądów. Nasz serwis Skody w Warszawie zapewnia kompleksową pomoc dla właścicieli pojazdów tej marki.

Zapraszamy zarówno na okresowe przeglądy techniczne, jak i właścicieli mających problemy z awariami w swojej Skodzie i poszukujących sprawdzonych usług z zakresu mechaniki samochodowej. Diagnozujemy i naprawiamy dowolne usterki we wszystkich modelach marki Skoda.

Naprawa marki Skoda w Warszawie – szybko, dobrze i w rozsądnych cenach

Świadczymy usługi serwisowe na wysokim poziomie skierowane w stronę osób prywatnych oraz firm. Nasi serwisanci posiadają specjalistyczny sprzęt, wiedzę i doświadczenie pozwalające na:

• naprawę zawieszeń (m.in. wymiana wahaczy, sworzni wahaczy, łączników stabilizatora, sprężyn amortyzatorów, piast, łożysk i gum stabilizatorów oraz regeneracja maglownic)
• wymianę sprzęgła
• wymianę rozrządów
• diagnostykę, naprawy lub wymianę silnika
• naprawę układu kierowniczego (m.in. wymiana całych drążków kierowniczych lub ich końcówek, zwrotnic, przegubów, pomp wspomagania)
• serwis klimatyzacji
• geometrię kół
• inne usługi z zakresu mechaniki samochodowej

Jesteś właścicielem auta tej najbardziej znanej czeskiej marki i nie wiesz, czy nasz warszawski serwis oferujący naprawy Skody może Ci pomóc? Zapraszamy do kontaktu z doradcą Klienta.

Przeglądyokresowe sezonowe

Zapraszamy na przeglądy okresowe samochodów. Zalecamy ich dokonywanie co 15 tys. km lub minimum raz w roku, co pozwoli na bezawaryjną jazdę, ustrzeże auto przed awariami i zapobiegnie nieprzewidzianym sytuacjom na drodze.

Przeglądyaut używanych przed zakupem

Tak ważną decyzję jak decyzja o zakupie auta używanego zalecamy podejmować z daleko idącą rozwagą. Olbrzymia oferta aut używanych na rynku wtórnym to w większości zaniedbane i wyeksploatowane egzemplarze.

Mechanikapojazdowa

Mechanika pojazdowa to nasza specjalizacja, przeglądy okresowe kompleksowe naprawy zawieszeń, układów kierowniczych, wymiany rozrządów i sprzęgieł, naprawy układów hamulcowych, wydechowych i chłodzenia, naprawy głowic i wymiany silników, serwis klimatyzacji i geometria.

Naprawyzawieszenia

Jedną z usług, z których często korzystają Klienci naszego serwisu są naprawy zawieszenia. Zapewniamy szczegółową diagnostykę oraz usunięcie usterek. W ofercie posiadamy wszystkie części potrzebne do napraw elementów zawieszenia w samochodach jeżdżących po polskich drogach.

Wymianyrozrządu

Zajmujemy się diagnostyką i wymianą rozrządów. W codziennej pracy wykorzystujemy ponad 20-letnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej oraz specjalistyczny sprzęt.

Jakie objawy świadczą o uszkodzeniu elementów rozrządu?

Wymianysprzęgieł

Oferujemy kompleksowe przeglądy i wymianę sprzęgieł kół dwumasowych. Dysponujemy niezbędnym sprzętem oraz dużym doświadczeniem serwisowym. Naszym Klientom zapewniamy części (oryginalne i tańsze zamienniki), fachowe doradztwo techniczne i profesjonalną obsługę.

Naprawysilników

Wykonujemy kompleksowe przeglądy silników, dokonujemy wszystkich niezbędnych napraw, a w razie potrzeby regenerujemy lub wymieniamy silnik. Zalecamy zgłoszenie się do serwisu minimum raz w roku oraz restrykcyjne przestrzeganie zaleceń producenta samochodu.

Naprawyukładów kierowniczych

Oferujemy naprawę układów kierowniczych w Warszawie – diagnozujemy uszkodzenia, dobieramy odpowiednie elementy i zajmujemy się ich wymianą.

Ustawieniegeometrii

Geometria kół to jedna z usług naszego serwisu samochodowego w Warszawie. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem komputerowym, który pozwala ustawiać zbieżność kół w samochodach różnych marek (w tym w najnowszych modelach).

Naprawyukładów hamulcowych

W szerokim zakresie usług świadczonych w naszym serwisie samochodowym w Warszawie są przeglądy i naprawy układów hamulcowych. Hamulce i współpracujące z nimi elementy odpowiadają za obniżenie prędkości i bezpieczne zatrzymanie pojazdu, dlatego muszą być w 100% sprawne.

Naprawyukładów chłodzenia

Dokonujemy szczegółowych przeglądów stanu technicznego układów chłodzenia oraz naprawiamy wykryte usterki.

Przeglądynaprawy klimatyzacji

W serwisie wykonujemy przeglądy i naprawy klimatyzacji samochodowej. Zapraszamy minimum raz w roku w celu sprawdzenia poziomu czynnika chłodzącego, weryfikacji wydajności całego systemu oraz ewentualnego usunięcia awarii.

Jak przebiega usługa?

Naprawyukładów wydechowych

Podejmujemy się przeglądów, naprawy i wymiany elementów układów wydechowych w pojazdach różnych marek i modeli samochodów.

Wymianyprzegubów półosi

Weryfikujemy stan przegubów półosi i zajmujemy się ich wymianą. Zalecamy co najmniej raz w roku dokonanie ich przeglądu w warunkach serwisowych.

Prawidłowa eksploatacja przegubów półosi

Diagnostykakomputerowa

Dysponujemy zaawansowanym sprzętem pozwalającym na szczegółową diagnostykę komputerową elektroniki samochodowej w autach wielu różnych marek. Zapraszamy wszystkich kierowców, którzy zauważą błędy sugerowane przez zapalające się kontrolki na desce rozdzielczej.