Serwis- Volkswagen

samochód Volkswagen

Volkswageny produkowane są od 1937 roku przez niemiecki koncern Volkswagen AG, który uzyskał pozycję jednego ze światowych liderów rynku motoryzacyjnego. Auta tej marki cieszą się ogromnym zainteresowaniem – ich największą siłą jest uniwersalność i połączenie niewygórowanych cen z wysokim komfortem jazdy.

Profesjonalnie i precyzyjnie – powierz nam swojego VW

Jesteśmy niezależnym serwisem Volkswagena w Warszawie, który posiada bardzo duże doświadczenie w naprawach samochodów tej znanej i lubianej przez polskich kierowców marki. Nasz zespół doskonale znana specyfikę wszystkich modeli VW, ich budowę oraz najczęstsze usterki.

Jednocześnie na bieżąco śledzimy nowinki techniczne i rozwiązania stosowane przez producenta, skrupulatnie poznajemy pojawiające się technologie oraz specyfikę nowych modeli Volkswagenów. To pozwala nam, zawsze o krok, wyprzedzać konkurencję – błyskawiczna diagnoza awarii to nasza domena.

Dysponujemy wysokiej klasy sprzętem, a jednocześnie dbamy, aby go uzupełniać, ponieważ doskonale wiemy, że miarą sukcesu jest sprawne dostosowywanie się do zmian, które cały czas zachodzą na rynku usług motoryzacyjnych.

Jakie usługi świadczymy?

Naszą wizytówką jest nie tylko zespół najlepszych serwisantów, dostęp do specjalistycznego sprzętu i wysokiej klasy części (montujemy zarówno elementy oryginalne, jak i tańsze zamienniki – w zależności od preferencji Klienta), ale także kompleksowość usług.

Dbamy o to, aby Klient przyjeżdżający do naszego serwisu otrzymał gwarancję dokładnej i szybkiej naprawy niezależnie od stopnia skomplikowania uszkodzenia. Dostosowujemy się do wymogów rynku, dlatego w ofercie posiadamy popularne przeglądy okresowe i przeglądy dla osób planujących zakup używanego Volkswagena.

Interesuje Cię profesjonalna wymiana sprzęgła, wymiana rozrządu lub naprawa silnika? Twój samochód czeka naprawa układu kierowniczego, zawieszenia, wymiana przegubów, półosi bądź inne naprawy z zakresu mechaniki pojazdowej? A może poszukujesz kompleksowego serwisu klimatyzacji, lub chcesz precyzyjnie sprawdzić geometrię kół?

Zapraszamy do naszego zakładu oferującego fachowe naprawy pojazdów marki VW.

Naprawa samochodów każdej klasy

Dla nas nie ma znaczenia, czy serwisu potrzebuje auto miejskie (np. Polo)l, rodzinne (m.in. Touran), kompaktowy VW Golf, popularny Passat, czy rzadszy model tej niemieckiej marki (np. limuzyna Phaeton bądź terenówka Tiguan). Usuwamy awarie we wszystkich modelach osobowych i dostawczych marki Volkswagen.

Odwiedź nasz serwis przy ul. Połczyńskiej 82 w Warszawie i zaufaj ekspertom w swojej dziedzinie.

Przeglądyokresowe sezonowe

Zapraszamy na przeglądy okresowe samochodów. Zalecamy ich dokonywanie co 15 tys. km lub minimum raz w roku, co pozwoli na bezawaryjną jazdę, ustrzeże auto przed awariami i zapobiegnie nieprzewidzianym sytuacjom na drodze.

Przeglądyaut używanych przed zakupem

Tak ważną decyzję jak decyzja o zakupie auta używanego zalecamy podejmować z daleko idącą rozwagą. Olbrzymia oferta aut używanych na rynku wtórnym to w większości zaniedbane i wyeksploatowane egzemplarze.

Mechanikapojazdowa

Mechanika pojazdowa to nasza specjalizacja, przeglądy okresowe kompleksowe naprawy zawieszeń, układów kierowniczych, wymiany rozrządów i sprzęgieł, naprawy układów hamulcowych, wydechowych i chłodzenia, naprawy głowic i wymiany silników, serwis klimatyzacji i geometria.

Naprawyzawieszenia

Jedną z usług, z których często korzystają Klienci naszego serwisu są naprawy zawieszenia. Zapewniamy szczegółową diagnostykę oraz usunięcie usterek. W ofercie posiadamy wszystkie części potrzebne do napraw elementów zawieszenia w samochodach jeżdżących po polskich drogach.

Wymianyrozrządu

Zajmujemy się diagnostyką i wymianą rozrządów. W codziennej pracy wykorzystujemy ponad 20-letnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej oraz specjalistyczny sprzęt.

Jakie objawy świadczą o uszkodzeniu elementów rozrządu?

Wymianysprzęgieł

Oferujemy kompleksowe przeglądy i wymianę sprzęgieł kół dwumasowych. Dysponujemy niezbędnym sprzętem oraz dużym doświadczeniem serwisowym. Naszym Klientom zapewniamy części (oryginalne i tańsze zamienniki), fachowe doradztwo techniczne i profesjonalną obsługę.

Naprawysilników

Wykonujemy kompleksowe przeglądy silników, dokonujemy wszystkich niezbędnych napraw, a w razie potrzeby regenerujemy lub wymieniamy silnik. Zalecamy zgłoszenie się do serwisu minimum raz w roku oraz restrykcyjne przestrzeganie zaleceń producenta samochodu.

Naprawyukładów kierowniczych

Oferujemy naprawę układów kierowniczych w Warszawie – diagnozujemy uszkodzenia, dobieramy odpowiednie elementy i zajmujemy się ich wymianą.

Ustawieniegeometrii

Geometria kół to jedna z usług naszego serwisu samochodowego w Warszawie. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem komputerowym, który pozwala ustawiać zbieżność kół w samochodach różnych marek (w tym w najnowszych modelach).

Naprawyukładów hamulcowych

W szerokim zakresie usług świadczonych w naszym serwisie samochodowym w Warszawie są przeglądy i naprawy układów hamulcowych. Hamulce i współpracujące z nimi elementy odpowiadają za obniżenie prędkości i bezpieczne zatrzymanie pojazdu, dlatego muszą być w 100% sprawne.

Naprawyukładów chłodzenia

Dokonujemy szczegółowych przeglądów stanu technicznego układów chłodzenia oraz naprawiamy wykryte usterki.

Przeglądynaprawy klimatyzacji

W serwisie wykonujemy przeglądy i naprawy klimatyzacji samochodowej. Zapraszamy minimum raz w roku w celu sprawdzenia poziomu czynnika chłodzącego, weryfikacji wydajności całego systemu oraz ewentualnego usunięcia awarii.

Jak przebiega usługa?

Naprawyukładów wydechowych

Podejmujemy się przeglądów, naprawy i wymiany elementów układów wydechowych w pojazdach różnych marek i modeli samochodów.

Wymianyprzegubów półosi

Weryfikujemy stan przegubów półosi i zajmujemy się ich wymianą. Zalecamy co najmniej raz w roku dokonanie ich przeglądu w warunkach serwisowych.

Prawidłowa eksploatacja przegubów półosi

Diagnostykakomputerowa

Dysponujemy zaawansowanym sprzętem pozwalającym na szczegółową diagnostykę komputerową elektroniki samochodowej w autach wielu różnych marek. Zapraszamy wszystkich kierowców, którzy zauważą błędy sugerowane przez zapalające się kontrolki na desce rozdzielczej.